Enter your keyword

A1 Diploma

İngiltere A1 Aile Birleşim Sınavına Başvuru?

A1 Başvuru hakkında bilmeniz gerekenler

City & Guilds İngiltere A1 Aile Birleşim Sınavına katılan adaylarımızın elde ettikleri A1 Diploması ile Birleşik Krallığa vize başvurusunda bulunabilirler. Çünkü Birleşik Krallık, City & Guilds gibi sadece ve sadece uluslararası geçerliliğe sahip diplomaları kabul etmektedir. Pek çok adayın düştüğü hata, herhangi bir standart İngilizce kursundan aldıkları antetli kağıda yazılmış bir kağıt ya da sertifika veya kurs bitirme belgesini Birleşik Krallık için geçerli olduğunu zannetmesi veya düşünmesidir. Ne yazık ki bazı kurumlar bu işi basit bir ticari kazanç olarak görebiliyorlar. Yabancı dil kursları bu resmi sürei ve konu hakkında bilgi sahibi olmadıkları için bazı standart belgeler hazırlayarak kursiyerlere bu belgeleri verme yolunu seçiyorlar.

İngiltere Aile Birleşim Programı basit bir vize temin işlemi değildir ve her bir işlemin titizlikle takip edilmesini gerektirir. Öyle ki bugün Türk nüfusunun yoğun olduğu Almanya, Hollanda ve Belçika gibi ülkelerde benzer aile birleşim program ve sınavları uygulanmaktadır.

İngiltere de dahil bu ülkelerde faaliyet gösteren Türk kökenli avukatlar, müvekkilleri için İngiltere Aile Birleşim Programı kapsamında tüm resmi yazışma, teknik ve gerekli diğer işlemleri takip ederler. İngiltere Aile Birleşimi sınav tarihlerimizi Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

london-collage-502x693