Enter your keyword

Hakkımızda

Deren & Koray

Group

Deren Koray Group

Şirket kurucuları, uzun yıllarını Türk devlet okullarında İngilizce eğitimine adamış Türk öğrencilerinin yabancı dil (özellikle İngilizce) konusundaki eksiklerini bilen emekli İngilizce öğretmenleridir. Deren & Koray International Tourism & Education Center 1989 yılından bugüne 10000'in üzerinde özel öğrencisine İngiltere, Amerika ve Miami'de yurtdışı eğitim olanakları sunan ve halen sunmaya devam eden Türkiye'nin önde gelen bir yurtdışı eğitim profesyonelidir. Firmamız, tamamı kitap yazarı kadrosundan oluşan ve 2011 yılından itibaren ``butik dershane`` konseptinde 9-10-11 ve 12. sınıflara Cam+ dijital platformu üzerinden eğitim veren CAMPUS EGE'nin de kurucusudur.

SUNDUKLARIMIZ

Deren Koray, T.C. Turizm Bakanlığı A-3885 belge numaralı Türkiye ve Amerikan Seyahat Acenteleri Birliği üyesidir ve bu sayede dünya ile sürekli entegredir. Özel ilgi turları kapsamında ülkemizi ziyaret eden pek çok yabancı turist, devlet ve işadamlarına 1998 yılından beri turizm servisi vermekte ve ülkemize döviz girdisi sağlamaktadır. Firmamız aynı zamanda tüm dünyadan ülkemizi sağlık turizmi kapsamında ziyaret eden hastaları da ağırlamaktadır.Dünya ile önemli sosyokültürel entegrasyona sahip grup şirketlerimiz, aynı profesyonellik, titizlik ve hassasiyetle yarının bireylerini bugünden yetiştirmektedir. Deneyimlerimiz bizlere bugüne kadar Callan Metod'un dünyada geçerli en iyi İngilizce eğitim metodu olduğunu gösterdi ve bizler de Türk öğrencilerimizin özellikle pratik İngilizce ve gramer konusundaki eksiklerini bu metodla kısa sürede gidermeyi amaçladık. Firmamız bünyesinde öğrencilerimize ücretsiz yurtdışı eğitimdanışmanlığı servisi sunuyor ve onları yarının iş dünyasına hazırlıyoruz. 2012 yılının ikinci çeyreğinde dünyanın en prestijli ölçme ve değerlendirme kuruluşlarından biri olan City & Guilds'in Ege Bölgesi Yetkili Sınav Merkezi unvanını aldık. UK Home Office tarafından yapılan yeni düzenleme ile UKBA (UK Border Agency) tarafından onay verilen İngiltere aile birleşim veIELTS Life Skills sınavları için IDP Avustralya'nın Referal Partner sertifikasyonunu da kurum kimliğimize kattık. Bu sayede diğer CEFR kriterindeki tüm uluslararası geçerli diploma dil sınavlarını kendi eğitim kurumlarında ve şubelerimizde vermeye devam ettik.

bg-icon-box-2
METODLARIMIZ

Callan Metodu uzun yıllar süren çalışma ve uzun araştırmalar sonucu İzmir'e ve Ege Bölgesine getirdiğimiz için mutluyuz, gururluyuz. 5 kıtada, 27 ülkede, 400'den fazla okulda dünya üzerinde ortalama 1 milyon dünya öğrencisinin eğitim aldığı Callan Metodun hem İzmir, Denizli, Aydın ve İstanbul'daki kursiyerlerimiz için hem de ülkemiz için büyük bir şansolduğunu savunuyoruz. Çünkü bu eğitimi almak için bugün Londra, New York ya da Miami'ye gitmenin hiç de kolay olmadığını biliyoruz. Yurtdışı eğitim madden ve manen büyük fedakarlık gerektiren bir konudur. Bizler tamamı anadili İngilizce ve yabancı öğretmen kadrosu ile yurtdışında verilen eğitim kalite ve standartla İngilizce eğitimini ister İngilizce dil okulumuzda ister kendi işyerinizde ya da evinizde sizlere tüm yönüyle sunuyoruz. 1989'dan beri yurtdışı eğitim sektöründe hizmet veren profesyonel eğitimciler ve dil eğitiminin yurtdışı mutfağında yetişmiş profesyoneller olarak Türk insanının eksiklerini gidermek için en etkin ve en hızlı eğitimi sizlere bölgemizde sunmanın heyecan ve gururunu yaşıyoruz.

BEKLİYORUZ

Siz de Callan Metodun eğitim sistemini yakından tanımak ve metod hakkında fikir edinmek istiyorsanız, dil okullarımızdan birindeki ücretsiz İngilizce deneme derslerine katılabilir ve İngilizce eğitimdeki Callan Metodun gücüne kendi izlenimlerinizle tanık olabilirsiniz. Web sitemiz aracılığı ile kurs kaydınızı on-linegerçekleştirebilir, dil okulumuzda İngilizce eğitim yanında zamanı da satın almanın keyfini yaşarsınız. Dilerseniz İngilizce eğitiminizin son aylarını Londra ve New York'taki İngilizce dil okullarımızda da tamamlayabilirsiniz. Sizleri de her gün büyüyen geniş ailemizin bir bireyi olarak görmek dileği ile...

İngiltere Aile Birleşimi sınav tarihlerimizi Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.